Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Прийом до 1 класу

Дата: 20 квітня 2021 о 19:12, Оновлено 9 грудня 2022 о 16:19

Шановні батьки майбутніх першокласників Дунаєвецької ОТГ.

Якщо Ви хочете, щоб Ваші діти були успішними, мудрими, здоровими і щасливими, то найкращим вибором для Вас є  Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

Прийом до першого класу на 2021-2022 навчальний рік буде відбуватися відповідно до наказів Міністерства освіти.

Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

Зразок заяви про зарахування до 1 класу

Директору

Дунаєвецького ліцею № 3

Куровській О. М.

(ПІБ батька або матері)________

що проживає за адресою

ЗАЯВА

Прошу Вас прийняти до 1-го класу мою доньку (мого сина)  ___________________________ , ______ року народження.

Додається:

1. Копія свідоцтва про народження.

2. Медична картка.

(Дата)                                                   (Підпис) Прізвище, ініціали

При необхідності заяву можна відправити на електронну адресу школи:

dun_school_3@hotmail.com

ПОРАДИ БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Що повинен знати і вміти майбутній першокласник.

Вислів «підготувати дитину до школи» — це не лише купівля новенької форми, портфеля й зошитів. Це ще й певний рівень знань, які майбутній першокласник повинен опанувати до того, як переступить поріг навчального закладу. Схвильована мама хапається за голову: що ж робити? Й починає екзекуції навчанням. Та чи насправді вони доречні? І чи настільки “неготова” до школи дитина, яка погано читає?

Як визначити, чи готова дитина до школи і що для цього потрібно.

Вступ до школи — це новий і надзвичайно складний етап у житті 6–7 річних дітей та їх батьків. Напевно, перед кожним з учасників цієї події стоїть безліч питань, на які вони активно шукають відповідь.

Перш за все необхідно знати, що прихід 6–7 річної дитини до школи збігається з психологічною кризою, пов’язаною з необхідністю навчання у школі і необхідністю взяти на свої маленькі плечі ряд обов’язків, які раніше виконували дорослі.

Не так важливо, чи вміє дитина читати і писати! Важливим є те, чи психологічно готова дитина до навчання, чи сформовані у неї мисленнєві операції, чи готова сприймати і слухати вчителя, чи готова до навчальних навантажень.

Ось орієнтовний перелік того, що необхідно дитині знати і вміти на кінець дошкільного періоду.

Соціально-суспільні, побутові знання

Діти знають:

• назву нашої країни та її столиці;
  • прапор, герб України;
  • назву рідного міста, адресу, прізвище, ім’я, по-батькові батьків;
  • дні тижня, їх послідовність;
  • назву поточного місяця.

Діти вміють розповідати про свою сім’ю:

• називати і відрізняти різні частини доби і їх послідовність;
  • розуміти поняття «вчора», «сьогодні», «завтра», називати місяці року.

Діти мають уявлення:

• про сезонні зміни в природі;
  • про свійських та диких тварин;
  • про перелітних та зимуючих птахів;
  • про залежність змін у живій природі від змін у неживій природі;
  • про умови, необхідні для росту рослин;
  • про лісові ягоди і гриби;
  • про овочі і фрукти;
  • про дерева, кущі, квіти.

Мисленнєві операції

Діти вміють:

• порівнювати, класифікувати, групувати предмети;
  • називати матеріали, з яких виготовлені ці предмети;
  • розуміти значення узагальнюючих слів;
  • порівнювати довжини, висоту, ширину;
  • розрізняти форму предметів.

Моторика та координація

Діти вміють:

• прямо та твердо ходити, бігати, стрибати;
  • точно ловити та кидати м’яча;
  • протягом певного часу носити не дуже легкі та великі предмети;
  • застібати ґудзики та зав’язувати шнурки;
  • проводити на папері прямі рівні лінії;
  • «бачити» рядок у зошиті та писати у ньому;
  • бачити клітинки та точно виконувати по них малюнок.

Побажання батькам першокласника

Цього року Ваша дитина йде до першого класу. Це велика подія у Вашій сім’ї. Щоб Вашій дитині було добре, затишно i цiкаво в нашому навчальному закладі, дозвольте дати Вам кiлька порад.

Десять речей, якi повиннi зробити батьки першокласника 1-го вересня.

1. Ваша дитина хвилюватиметься. Прикрасьте її кiмнату кульками, плакатом з веселим написом.
  2. Приготуйте маленький, барвисто оформлений подаруночок i покладiть його поряд з подушкою дитини.
  3. Якщо Ви напередоднi зiбрали портфель, все одно ще раз зазирніть до нього разом з дитиною i покладiть ще якiсь дрiбнi речi: комiчну гумку або незвичайний олiвець.
  4. Цього дня заборонiть собi повчати дитину, пiдвищувати на неї голос. Не сердьтеся i не хмуртеся!
  5. Вiдкладiть усi справи. Ви повиннi бути поряд, коли дитина переступить шкiльний порiг.
  6. Скажiть своєму першокласнику, як добре i чудово вiн виглядає.
  7. Зустрiчаючи дитину зi школи, розпитайте, що їй сподобалося, що вона робила, похвалiть за те, що вона трималася впевнено.
  8. Увечерi органiзуйте святкову вечерю.
  9. Не забудьте сказати дитинi, як сильно Ви її любите.
  10. Лягаючи спати, дайте слово i надалi бути до дитини таким лагiдним, спокiйним i уважним, як сьогоднi.

Бажаємо успiху!

З повагою директор школи

Куровська Оксана Миколаївна

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.